KONST / Litografier / Färglitografier 17514422
nr 1751 4422
Färglitografier
3 st. Signerade, berg i dimma, färglitografi, yttermått inklusive ram: 82x63
Kondition: 1 skadat glas
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 15 december 2025
kl 19:57:57
14/12 13:06:46